ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

Ttec

ttec, bir TESAN markasıdır. ttec markası bireysel tüketici elektroniği ürünlerinde ülkemizde kalite hassasiyeti ile bilinen yaygın bir marka olup, bazı ürün çeşitleri yurtdışına ihraç edilmektedir. 

Bilişim sektöründe hizmet vermek üzere 1983 yılında kurulmuş olan TESAN,  Network, Tüketici Elektroniği ve GSM ürünleri olmak üzere üç farklı departmanda faaliyet göstermektedir. 

ttec Rack Kabinet ürünleri Türkiye'de üretilmektedir. Diğer ttec ürünleri Çin ve Tayvan'da üretilmektedir.

 

 

small_ttecipguv.pngIP GÜVENLİK KAMERALARI

İstenilen ortama göre ürün gamına sahip ttec IP kameralar, yüksek çözünürlüklü kameralardır. Kullanılan chipset ve lens farklılıkları ile gece gündüz en net görüntüyü alabilirsiniz.

 

small_ahd_0.pngAHD GÜVENLİK KAMERALARI

ttec AHD kameralar 1.0MP, 1.3MP ve 2.4MP görüntü çözünürlüğüne sahip, 20m ile 60m arasında değişen gece görüş mesafeleri ile güvenliğinizi ön planda tutmaktadır.

 

small_analogguven.pngANALOG GÜVENLİK KAMERALARI

700,800,1000 TVL çözünürlüklü analog kameralar görüntüyü koaksiyel kablo üzerinden aktarmaya yarar.

 

small_NVR-1008-450x450.jpg

NETWORK VİDEO KAYIT CİHAZLARI (NVR)

ttec NVR kayıt cihazları farklı kayıt modlarını destekleyerek (1.3MP’den 5.0MP’e kadar) farklı çözünürlüklere sahip olan IP kameralarınızı kaydetmektedir.

 

small_4216-450x450.png

AHD KAYIT CİHAZLARI

ttec AHD DVR kayıt cihazları hibrit yapıda çalışmakta olup aynı zamanda kayıt cihazına AHD, Analog ve IP kamera bağlamanıza olanak sağlar.

 

small_DVR-21161-450x450.jpg

DİJİTAL VİDEO KAYIT CİHAZLARI (DVR)

Analog kameralardan gelen görüntüyü kaydedip izlemeye yarayan 4,8,16 kanal kayıt cihazlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

small_poeswith.png

AĞ ÇÖZÜMLERİ

ttec Switchler 10/100/1000 Mbit ve fiber yüksek bağlantı hızına ihtiyaç duyulan projelerde kullanılmak üzere tasarlanmış , 4/8/16/24/48 port seçenekleri sunan, normal ya da PoE özelliklerinde Tak Çalıştır , WEB Smart ve Layer2+ yönetilebilir özelliklerine sahiptir.

 

small_kabinet.png

RACK KABİNETLER

19″ ve 19″ olmayan cihazları tek bir alanda toplamanın en uygun çözümüdür. İhtiyacınıza uygun SOHO, Duvar Tipi, Dikili Tip modellerine göz atabilirsiniz.

 

 

small_akuler.pngBAKIMSIZ KURU AKÜLER

ttec bakımsız kuru aküler AGM ve JEL olarak satışa sunulmakta olup, asit taşması ve sızdırmamazlık özelliğinden dolayı yüksek güvenlik ve uzun raf bekleme ömrüne sahiptir. Titreşime karşı dayanıklı olduğundan sevkiyatı ve taşıması kolaydır.

 

 

Fiyat, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

 

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.