ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

STEALTHBITS

StealthAudit (Yapısız veri erişimi yönetişim çözümü)

1.       File Server, Exchange, Sharepoint, AD, Nas Sunucular, Unix, Office 365 Sharepoint ortamlarında, hangi kullanıcıların nereye üyeliği ve yetkisi var Ajansız olarak ve job bazlı bulunabilmektedir.

2.       Kullanıcı ve grupların file server’da hangi alanlara yetkisi var gözlemlenebilmektedir.

3.       Yanlış verilen yada güvensiz yetkiler ile ilgili (Everyone, Authenticated users vb) otomatil yetki analizleri yapılabilmektedir.

4.       Veriye en çok erişen, erişmeyen, veriyi yaratan kullanıcılar analiz edilerek Veri sahipliği ataması yapılabilmektedir. (File Server, Distribution list, Security Group bazında)

5.       Veri sahiplerine belirli zamanlarda yetki gözden geçirmeleri raporları gönderilebilmektedir (Grup yetkileri, erişim izinleri)

6.       Kullanılmayan veriler raporlanabilmektedir.

7.       Veri sahiplerinin ilgili ortamlardaki izinleri BT dahiliyeti olmadan verlebilmesi sağlanabilmektedir.

8.       Kullanıcıların erişim taleplerinin yönetilebileceği, izinlerin veri sahipleri tarafından otomatik olarak verileceği self servis portal özelliği bulunmaktadır.

9.       File Server ve Sharepoint ortamlarında Hassas veri keşfi yapılabilmektedir. (Kredi Kartı, TC kimlik no vb)

10.   Active Directory tarafında;

a.       Domain bilgileri,

b.      Grıup bilgileri ve grup üyelik değişiklikleri

c.       Kullanıcı değişiklikleri

d.      GPO detayları

e.      Ou domain, grup bazında raporlar

f.        Kullanılmayan, tek kullanıcılı, en geniş grup, boş grup, içiçe gruplar analizleri

g.       Organizasyonel değişiklikler ve attribute değişiklikleri

Raporlanabilmektedir.

11.   File Server tarafına kurulan ajan yardımı ile file server’daki aktiviteler alınabilmekte, trend analizleri, yapılabilmektedir.

 

StealthINTERCEPT (Gerçek zamanlı izleme, bloklama ve loglama çözümü)

1.       Active Directory, File Server, Exchange, Nas cihazlarda ajanlı olarak gerçek zamanlı aktivitelerin izlenebildiği bir çözümdür.

2.       Policy’ler yardımı ile AD tarafındaki tüm değişiklikler (grup, kullanıcı, gpo ) raporlanabilmektedir ve yazılan politikalara göre bloklama özelliği de mevcuttur. (Domain admin grubuna x kullanıcısı hariç bir kullanıcı tarafından ekleme yapılır ise blokla vb)

3.       File Server tarafındaki tüm event’ler real time olarak alınabilmektedir. Burada yazılan politikaya göre, tüm file server yada belirli klasörler hedeflenebilmekte, isteğe göre bloklama yapılabilmektedir.

4.       Access Denied eventlere yönelik politikalar yazılabilmektedir.

5.       Tüm bu bilgiler gerçek zamanlı olarak mail gönderilebilmekte, ve doğrudan SIEM çözümleri ile entegre edilebilmektedir.(HP, Splung, Arcsight, Qradar entegrasyonları mevcuttur.)

6.       İçerisinde bulunan analiz özelliği sayesinde, otantikasyon bazlı atakları ( Brute Force Attack, Goldern Ticketing, Impersonating, Ransomware Analysis) gibş atakları algılayabilmektedir. Bu özellikler ile ilgili direk olarak rapor alınabilir, gerçek zamanlı notifikasyon ve log korelasyonu yapılabilir.

 

Fiyat, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

 

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.