ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

Sony

PCS-XC1 Taşınabilir Video Konferans Sistemi

large_sony pcs-xc1.jpg

Sınırsız, taşınabilir bağlantı

Kablosuz özellikli HD taşınabilir görüntülü konferans cihazı, nerede olursanız olun uzak cihazlardan bağlantı kurmanızı sağlar.

SonyDolphin_Diagram.jpg

 

Hemen her yerden iletişim kurun

SRG-300SE birçok ana uygulama alanına netlik ve uyarlanabilirlik getirir.

 

Teletıp

Farklı hastane kampüslerindeki tıp öğrencilerini ve öğretmenleri birbirlerine bağlayarak bilgi paylaşımı sağlayın ve eğitimi geliştirin. Ameliyathanedeki prosedürleri danışma veya eğitim odasında canlı görüntülenmek ve tartışılmak üzere çekin.

Eğitim

Nerede, ne yapıyor olursanız olun, kitlenize ilham verin. Sizi herkesin etkileyici HD netlikte izlemesi ve dinlemesi için uzaktan eğitim seansları düzenleyin. Dahili kamera ve kolay kablosuz bağlantı işlevselliğiyle taşımanız gereken ekipman sayısını azaltın.

Kurumsal

Otel odanızı toplantı odasına dönüştürün. İstediğiniz zamanda ve istediğiniz yerde çalışanlar, müşteriler ve diğer iş ortaklarıyla planlanmamış toplantılar yapın. Kablosuz ağ bulunan her noktada, ofisteki veya dünyanın öbür ucundaki çalışma arkadaşlarınızı görün ve duyun.

Hareket halindeyken toplantılar

Taşınabilir, kullanımı kolay PCS-XC1 ile her yerde toplantı yapabilirsiniz. Havalimanları. Alışveriş merkezleri. İnşaat alanları. Geçici ofisler. Kablosuz ağ olan her noktada, çalışma arkadaşlarınıza ve iş ortaklarınıza HD görüntü ve sesle bağlanın. Her şey dahil olan bu ürünle istediğiniz anda konferans yapmaya başlayabilirsiniz.

 

View-DR Teknolojisi

View-DR elektronik enstantane kullanarak farklı pozlama değerlerine sahip görüntüler yakalar, ardından bunları gerçek zamanlı birleştirerek geniş dinamik video kareleri üretir.

Elde edilen görüntü Visibility Enhancer teknolojisiyle işlenerek renklilik ve parlaklık daha da geliştirilir; böylece insan gözünün algılayabileceğinden daha kaliteli olan doğal görünümlü, geniş dinamik görüntüler oluşturulur.

View-DR.png

 

 

PCS-XL55 HD Masaüstü Görüntülü Konferans Sistemi

Bu hepsi bir arada görüntülü konferans sistemi kurumsal iletişime, uzaktan danışmanlığa ve uzaktan eğitim uygulamalarına özgünlük ve verimlilik kazandırır.

Kullanıcı dostu ve kullanımı kolay masaüstü tarzı sistem, net ve ayrıntılı HD görüntü kalitesi sayesinde net, doğal sesli görüntülü konferans düzenlemek için gereken her şeyi içerir.

large_sony pcs-xl55-front.jpg large_sony pcs-xl55.jpg

HD kamera, mikrofon, hoparlörler ve HD codec bileşenlerinin tümü şık bir 21,6 inç ekranda sorunsuz bir şekilde entegre olmuştur. Kullanışlı bir PC monitörü olarak ikiye açılan şık, hepsi bir arada kabin, kurulumu kolaylaştırır ve ofis, yönetim kurulu toplantı odası ya da eğitim salonundaki kablo karmaşasını azaltır.

Birlikte verilen Remote Commander kişi listesinden tek tuşla arama olanağı sağlar. Konferans katılımcıları akıcı, net video ve sesin yanı sıra bilgisayarınızdan gelen sunumları paylaşabilirler.

Daha fazla esneklik sağlaması için PCS-XL55, kullanımı kolay “Kiosk” modunda da çalıştırılabilir. Bu mod, uzaktan danışmanlık veya uzaktan eğitim gibi katılımsız hizmetler için idealdir.

 

Özellikler

 • Keskin, net HD görüntülü konferans

  720p çözünürlüğe kadar net ve doğal Yüksek Çözünürlüklü video görüntüleriyle tüm konferanslar daha etkili. Ana LCD ekran üzerindeki entegre HD video kamera keskin detaylı görüntü kalitesi sağlar.

 • Geniş LCD ekran

  Sisteme entegre 21,6 inç LCD ekranında diğer konferans katılımcılarını görüntüleyin. Geniş 80 derece görüntüleme açısıyla kişisel masalarda ya da az sayıda kullanıcının bulunduğu küçük toplantı odalarında kullanmak için aynı derecede uygundur. Daha fazla esneklik için LCD ekran aynı zamanda normal bir PC ekranı olarak da kullanılabilir.

 • Üstün ses kalitesi

  Canlı ve net stereo ses ile konferanslar daha doğal ve gerçeğe yakın. Dahili yankı engelleyici, konuşmanın kulağa daha doğal gelmesini sağlar ve izlemeyi daha kolay hale getirir.

 • İhtiyacınız olduğunda gizlilik

  Bir çağrı geldiğinde başkalarının sizi görmesini istemiyorsanız ek bir özellik olarak entegre kamera gizlilik koruyucusuyla kapatılabilir.

 • Akıcı, doğal video ve veri sunumları

  Bilgisayarınızın ekranında görüntülenen video, ses ve sunum verilerini diğer görüntülü konferans katılımcılarına gönderin. Sistemin sektör standartlarını (ITU-T H.239) desteklemesi sayesinde, sunum verileri animasyon efektleri kullanılırken veya bilgisayarda video oynatılırken bile akıcı, doğal görünümlü sunumlar sağlayan 30 fps yüksek kare hızıyla gönderilebilir.

 • Kiosk modu

  PCS-XA55 aynı zamanda uzaktan eğitim ve uzaktan danışmanlık gibi hizmetler için de idealdir. Kiosk modu, basitleştirilmiş kullanıcı arabirimi sunar ve sistem entegratörleri ile “gözetimsiz” kullanım için kolayca özelleştirilebilir.

 • Çok noktalı konferanslar basitleştirildi

  IP veya ISDN ağ bağlantılarını kullanarak eş zamanlı olarak diğer iki uzak görüntülü konferans sahasıyla (en fazla toplam üç saha) iletişim kurun.

 • Sürekli, bütünlüklü konferans

  Değişen ağ koşullarını göz önünde bulundurarak aktarımı düzenleyerek hızlı, bütünlüklü veri çıkışı sağlayan Gelişmiş Akıllı QoS™ (Hizmet Kalitesi) İşlevleriyle güvenilir video, ses ve veri aktarımının keyfini çıkarın.

 • Yüksek güvenlik

  Kuruluşunuzun gizliliğini olması gerektiği gibi koruyun. 128 bit AES şifreleme desteği, diğer uyumlu sistemlerle güvenilir, yüksek güvenlikli ses/video/veri konferansları gerçekleştirmenizi sağlar.

 • Video Açıklamayla kolay kullanım

  Not alma seçeneği için isteğe bağlı tablet/kalem arabirimi ekleyin ve paylaşılan veri sunumlarında fikrinizi anlaşılır şekilde öne çıkarın.

 • Karmaşasız kurulum ve kullanım

  Şık tasarımlı, sezgisel ekran arabirimiyle basit kullanım ve kontrolün keyfini çıkarın.

 • Tek Dokunuşla Arama

  Komut vermek için sisteme doğru çevirme gerekliliğini ortadan kaldıran, yeni geliştirilen RF Remote Commander birimiyle tek dokunuşla arama hızı ve rahatlığının keyfini çıkarın. Kayıtlı 1000 kişi arasından küçük resim kolaylığıyla sadece göz atarak arama yapın. Ana ekranda sık aranan en fazla dört kişi görüntülenir.

 • Hafif, şık hepsi bir arada tasarım

  PCS-XL55, kompakt ve entegre tasarımı sayesinde herhangi bir yönetim kurulu toplantı odası ya da toplantı veya eğitim/öğrenme odası için ideal bir tamamlayıcıdır. Hafif, hepsi bir arada kabin de odadan odaya kolayca taşınabilmesine olanak sağlar.

 

PCS-XG77H Yüksek Çözünürlüklü Video Konferans Sistemi

Bu güçlü fakat kolay kullanımlı HD görüntülü konferans sistemi, mükemmel görüntü ve ses kalitesi, çok yönlü işbirliği araçları ve esnek yapılandırma sunar.

50 fps’ye kadar akıcı ve ayrıntılı HD (720p) görüntüler sunan PCS-XG77H, geniş bir sanal toplantı ve uzaktan eğitim uygulamaları yelpazesi için ideal çözümdür.

PTZ kameranın (PCS-XG77S ile birlikte verilmez) sunduğu olağanüstü net görüntüler, net ve doğal sesle tamamlanır. “Çift akış” video ve bilgisayar sunumları uzak konumlarla 30 fps hızıyla sorunsuzca paylaşılabilir.

large_sony pcs-xg77h.jpg  large_sony pcs-xg77h-1.jpglarge_sony pcs-xg77h-2.jpg

 

Kamera görüntülerinin yanı sıra bilgisayar sunumlarını bir veya iki bağlı monitörde geniş bir ekran düzeni seçenekleri aralığıyla görüntüleyin.

HD konferanslar canlı web yayınları olarak organizasyonunuzun içinde akışa konulabilir veya kolay paylaşım ve inceleme için USB belleğe kaydedilebilir.

Kurulum, hızlı başlatmayla rahatlatıcı derecede basittir, böylece işe çok daha hızlı bir şekilde hazır olursunuz. Kullanımı da çok kolaydır: Konferansınızı bir dokunuşla başlatmak için birlikte verilen Remote Commander’ı kullanarak bir kişiyi seçin.

Ayrıca PCS-XG77S “sadece codec” sürümü de bulunur (PTZ kamera olmadan).

 

Özellikler

 • Kendinizi net HD görüntülerle ifade edin

  HD (720p) çözünürlükle sunulan akıcı ve ayrıntılı görüntülü konferanslarla daha net ve etkili bir şekilde iletişim kurun. Ağ bant genişliği sınırlı olduğu düşük bit hızlarında bile üstün görüntü kalitesinin keyfini çıkarın.

 • Akıcı 30 fps ikili akış

  Çift video akışlarını saniyede 30 kare (SXGA) gibi akıcı bir hızda ve H.239 standartlarıyla uyumlu şekilde aynı anda (kamera görüntüsü ve bilgisayar sunumu) gönderin. Konferans katılan diğer kişiler görüntüleri iki monitör bağlayarak aynı anda görebilir.

 • Çift monitör moduyla her şeyi görün

  İki video monitör (HDMI® ve DVI-I) desteği, video ve paylaşılan bilgisayar sunumlarının tam boyutlu olarak ve aynı anda görüntülenmesine olanak sağlar.

 • Çok yönlü ekran seçenekleri

  Ekran düzeni seçenekleriyle video ve paylaşılan bilgisayar görüntülerini görün: Tam Ekran, Görüntü içinde Görüntü, Görüntü ve Görüntü, Yan Yana veya Görüntü ve Görüntü.

 • Yüksek kaliteli ses

  Birlikte verilen PCS-A1 mikrofon net ve anlaşılır ses sunarak konferansları doğal, gerçeğe yakın kılar. Codec en fazla 6 mikrofon desteği sunar. Dahili stereo yankı engelleyici konuşmaları daha doğal duyulabilir ve kolay takip edilebilir hale getirir.

 • Video Açıklamayla kolay kullanım

  Not alma seçeneği için isteğe bağlı tablet/kalem arabirimi ekleyin ve paylaşılan veri sunumlarında fikrinizi anlaşılır şekilde öne çıkarın.

 • Sürekli, bütünlüklü konferans

  Aktarımı değişen ağ koşullarını göz önünde bulundurarak düzenleyen ve hızlı, bütünlüklü veri çıkışı sağlayan Gelişmiş Akıllı QoS™ (Hizmet Kalitesi) İşlevleriyle güvenilir HD video, ses ve veri aktarımının keyfini çıkarın.

 • HD çok noktalı akış

  “Ağınızdaki görüntülü konferansları kurumsal ağdaki herhangi bir PC’den veya web tarayıcısından görüntülenecek şekilde 720p çözünürlükte “”canlı”” web yayını olarak yayınlayın.”

 • USB kaydı

  HD videoları (720p), sesli ve PC sunumlarını kolayca depolamak ve paylaşmak için USB belleğe kaydedin.

 • İkinci kamera desteği

  İsteğe bağlı ikinci PTZ kameranın (Sony BRC/EVI serisi modelleri) eklenmesi, örneğin yönetim kurulu masasında çok katılımcılı bir toplantı gibi durumlarda her bir katılımcının eşit olarak görüntülenmesi için daha fazla özgürlük sağlar.

 • Yüksek güvenlik

  Kuruluşunuzun gizliliğini olması gerektiği gibi koruyun. 128 bit AES şifreleme desteği, diğer uyumlu sistemlerle güvenilir, yüksek güvenlikli ses/video/veri konferansları gerçekleştirmenizi sağlar.

 • Kolay kullanım ve hızlı başlatma

  Şık tasarımlı, sezgisel ekran arabirimiyle basit kullanımın keyfini çıkarın. Hızlı başlangıç, düğmeye basıldıktan sonra bir dakikadan az bir süre içinde sizi konferansa başlamaya hazır duruma getirir. Bu, birçok diğer sisteme göre çok daha hızlıdır.

 • Tek Dokunuşla Arama

  Komut vermek için sisteme doğru çevirme gerekliliğini ortadan kaldıran, yeni geliştirilen RFZ Remote Commander birimiyle tek dokunuşla arama hızı ve rahatlığının keyfini çıkarın. Kayıtlı 1000 kişi arasından küçük resim kolaylığıyla sadece göz atarak arama yapın. Ana ekranda sık aranan en fazla dört kişi görüntülenir.

 

PCS-XG100H Full HD Yüksek Tanımlı Görüntülü Konferans Sistemi

Bu güçlü fakat kolay kullanımlı Full HD görüntülü konferans sistemi, mükemmel görüntü ve ses kalitesi, çok yönlü işbirliği araçları ve esnek yapılandırma sunar.

50 fps’ye kadar, pürüzsüz, ayrıntı dolu Full HD (1080p) görüntüler, görev açısından kritik iletişimin yanı sıra yayın, yükseköğretim ve tıp/sağlık uygulamaları için PCS-XG100H’yi ideal kılar.

large_sony pcs-xg100h.jpg  large_sony pcs-xg100h-1.jpg large_sony pcs-xg100h-2.jpg

PTZ kameradan (PCS-XG100S ile birlikte verilmez) alınan kristal kadar berrak görüntüler net ve kulağa doğal gelen stereo sesle tamamlanır. “Çift akışlı” Full HD video ve PC sunumları, uzak konumlarla 30 fps’de sorunsuz bir şekilde paylaşılabilir.

“Yakın” ve “Uzak” kamera görüntüleri artı bağlantılı bir, iki veya üç video monitörünün olağanüstü düzen esnekliğiyle PC sunumlarını görün.

Entegre MCU altı saha arasında ISDN üzerinden, basit bir yazılım yükseltmeyle IP üzerinden dokuz sahaya genişletilebilen çok noktalı konferanslara olanak sağlar. Dahası, iki PCS-XG100H sistemi ek donanıma gerek olmadan eş zamanlı olarak 16 sahaya bağlanmak üzere basamaklandırılabilir. HD konferanslar canlı web yayınları olarak organizasyonunuzun içinde akışa konulabilir veya kolay paylaşım ve inceleme için USB belleğe kaydedilebilir.

Kurulum, hızlı başlatmayla rahatlatıcı derecede basittir, böylece işe daha hızlı bir şekilde hazır olursunuz. Kullanımı da çok kolaydır: Konferansınızı bir dokunuşla başlatmak için birlikte verilen Remote Commander’ı kullanarak bir kişiyi seçin.

Ayrıca PCS-XG100S olarak “sadece codec” sürümü de (PTZ kamera hariç) mevcuttur.

Özellikler

 • Full HD 50p görüntülerle kendinizi açık bir şekilde ifade edin

  Olağanüstü gerçekçilik için Full HD (1920 x 1080) 50p çözünürlüğe kadar pürüzsüz, ayrıntılı dolu görüntülü konferansla daha net ve etkili bir iletişim kurun. Ağ bant genişliği sınırlı olduğunda bile düşük bit hızlarında HD kalitesinde görüntü kalitesinin keyfini çıkarın.

 • Pürüzsüz 30 fps Full HD çift akış

  H.239 standartlarına uygun olarak saniyede 30 kare hızla çift HD 1080p video akışını (kamera görüntüsü ve PC sunumu) pürüzsüz şekilde gönderin. Konferansın diğer tarafı iki bağlı monitörlerde eş zamanlı olarak her iki Full HD (1920 x 1080) görüntüyü görebilir.

 • Üçlü monitör moduyla her şeyi görün

  “Üç video monitörü desteği, iki ayrı ekranda “”Uzak”” ve “”Yakın”” video kaynaklarının eş zamanlı olarak tam boyutta görüntülenebilmesine olanak sağlar (HDMI® üzerinden), ayrıca üçüncü bir ekran (DVI-I üzerinden) pürüzsüz ve ayrıntılı PC sunumları gösterir.”

 • Üç görüntü, bir monitör

  Yalnızca bir monitörünüz varsa üç adede kadar ayrı görüntü (Uzak, Yakın ve PC) ekran düzeni seçenekleri kullanılarak eş zamanlı olarak görüntülenebilir: Tam Ekran, Görüntü içinde Görüntü, Görüntü ve Görüntü, Yan Yana veya Görüntü ve Görütnü ve Görüntü.

 • Yüksek kaliteli stereo ses

  Verilen iki PCS-A1 mono mikrofon canlı ve net stereo sesle daha doğal ve gerçeğe yakın konferanslar sağlar. Dahili yankı engelleyici, konuşmanın kulağa daha doğal gelmesini sağlar ve izlemeyi daha kolay hale getirir.

 • Kolay çok noktalı konferanslar

  Dahili Çok Noktalı Kontrol Birimi (MCU) ISDN üzerinden altıya kadar görüntülü konferans sahası arasında eş zamanlı bağlantı sağlar. İsteğe bağlı PCSA-MCG109 yazılımının eklenmesi, çoklu nokta yeteneğini IP bağlantısı üzerinden dokuz sahayı bağlayacak şekilde artırır. Aynı zamanda, iki PCS-XG100H birimi de ek donanıma gerek duyulmadan en çok 16 sahayı destekleyecek şekilde basamaklandırılabilir.

 • Sesle Etkinleşen Anahtarlamayla Sürekli Varlık modu

  Üç, dört, altı veya dokuz ekran sürekli varlık modları desteğiyle herkesi net bir şekilde görün. Sesle Etkinleşen Anahtarlama otomatik olarak diğer katılımcılar ile birlikte en büyük alt ekranda aktif konuşmacıyı görüntüler veya o anda konuşan kişiyi tam ekran modunda görüntüleyebilir.

 • Video Açıklamayla kolay kullanım

  Not alma seçeneği için isteğe bağlı tablet/kalem arabirimi ekleyin ve paylaşılan veri sunumlarında fikrinizi anlaşılır şekilde öne çıkarın.

 • Sürekli, bütünlüklü konferans

  Aktarımı değişen ağ koşullarını göz önünde bulundurarak düzenleyen ve hızlı, bütünlüklü veri çıkışı sağlayan Gelişmiş Akıllı QoS™ (Hizmet Kalitesi) İşlevleriyle güvenilir HD video, ses ve veri aktarımının keyfini çıkarın.

 • HD çok noktalı akış

  “Ağınızdaki görüntülü konferansları kurumsal ağdaki herhangi bir PC’den veya web tarayıcısından görüntülenecek şekilde 720p çözünürlükte “”canlı”” web yayını olarak yayınlayın.”

 • USB kaydı

  HD videoları (720p), sesli ve PC sunumlarını kolayca depolamak ve paylaşmak için USB belleğe kaydedin.

 • İkinci kamera desteği

  İsteğe bağlı ikinci PTZ kameranın (Sony BRC/EVI serisi modelleri) eklenmesi, örneğin yönetim kurulu masasında çok katılımcılı bir toplantı gibi durumlarda her bir katılımcının eşit olarak görüntülenmesi için daha fazla özgürlük sağlar.

 • HDMI girişi

  Kamera veya belge kamerası gibi ek bir video kaynağını HDMI® üzerinden kolayca bağlayın.

 • Yüksek güvenlik

  Kuruluşunuzun gizliliğini olması gerektiği gibi koruyun. 128 bit AES şifreleme desteği, diğer uyumlu sistemlerle güvenilir, yüksek güvenlikli ses/video/veri konferansları gerçekleştirmenizi sağlar.

 • Kolay kullanım ve hızlı başlatma

  Şık tasarımlı, sezgisel ekran arabirimiyle basit kullanımın keyfini çıkarın. Hızlı başlangıç, düğmeye basıldıktan sonra bir dakikadan az bir süre içinde sizi konferansa başlamaya hazır duruma getirir. Bu, birçok diğer sisteme göre çok daha hızlıdır.

 • Tek Dokunuşla Arama

  Komut vermek için sisteme doğru çevirme gerekliliğini ortadan kaldıran, yeni geliştirilen RFZ Remote Commander birimiyle tek dokunuşla arama hızı ve rahatlığının keyfini çıkarın. Kayıtlı 1000 kişi arasından küçük resim kolaylığıyla sadece göz atarak arama yapın. Ana ekranda sık aranan en fazla dört kişi görüntülenir.

 • LAN ve WAN bağlantıları arasında kolayca geçiş yapın

  Çift ağ arabirimi, ofiste kurulu LAN ve WAN bağlantıları arasında kolayca geçiş yapabilmenizi sağlar. Sistemi hem bir intranet ortamında hem de genel Internet üzerinden kullanmanız gerekiyorsa zamandan tasarruf etmenizi sağlar. LAN ve WAN ortamların arasında çok noktalı bağlantılar da yapılabilir.

 

 

 

 

Fiyat, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

 

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.