ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

QNAP

qnap31.png

QNAP : Güvenilir, Veri Depolama Çözümleri Sağlayıcısı

Kaliteli Network Cihazları üretmeyi ilke edinmiş olan QNAP System Inc, kullanımı kolay, üstün performanslı, geniş depolama alanına sahip güvenilir ağa bağlı veri depolama birimi NAS ve Network Video kaydedici NVR gibi kapsamlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiştir. QNAP, teknolojiyi ve tasarımı bir araya getirerek kaliteli ürünler sunmak ve iş verimliliğinizi artırmak için dosya paylaşımı, veri depolama yönetimi, sanallaştırma uygulamaları, ağ gözetim çözümleri ile birlikte ev kullanıcılarına evde multimedya deneyimini yaşatmak için uygulama servisleri sunuyor. Taipei merkezli QNAP System Inc., durmadan tutku ve yenilikçi teknolojisi ile dünya pazarına çözümler sunmaya devam ediyor.

 

NAS (Ağa bağlı depolama birimi)

large_qnap-agabagli.png

NVR (IP Kamera Kayıt Çözümleri)

large_qnap-nvr.png

Genişleme Üniteleri

large_qnap-genisleme.png

Arşiv Üniteleri

large_qnap-arsiv.png

qnap-1.png

qnap- 2.png

 

qnap-3.png

qnap-4.png

qnap-5.png

qnap-6.png

qnap-7.png

qnap-8.png

qnap-9.png

qnap-10.png

qnap-11.png

qnap-12.png

qnap-13.png

qnap-14.png

qnap-15.png

qnap-16.png

qnap-17.png

qnap-18.png

qnap-1110.png

 

Felaket Kurtarma Senaryoları

Kullanıcılar, zamanlı yedek, gerçek zamanlı yedek, uzak nas ve ftp sunucularından yedek almak için RSYNC prokolünü rahatlıkla kullanabilir.

qnap-19.png

Sanallaştırma

Qnap Turbo NAS ISCSI ve NFS protokol desteği ile VMware Ready, Citrix Ready ve Microsoft Hyper-V gibi sanallaştırma platformları için güçlü ve esnek depolama çözümleri sunuyor.

qnap -110.png

qnap-111.png

qnap-112.png

qnap-113.png

qnap-115.png

qnap-116.png

qnap-117.png

qnap-119.png

qnap-121.png

qnap-131.png

qnap-141.png

 

 

 

 

Fiyat, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

 

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.