ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

Motorola Zebra

motorola12.png

Motorola Zebra - Zebra Technologies 2014 yılında Motorola Solutions'ı satın alarak Motorola markasını Motorola Zebra olarak değiştirdi. 

Motorola, 1928’den beri sürdürdüğü AR-GE çalışmaları ile elektronik haberleşme teknolojilerinin gelişiminde önemli rol sahibi olmuştur. Özellikle kablosuz iletişim noktasında yaptıkları çalışmalar ile bir çok endüstri standardının oluşmasına yardımcı olan Motorola, kurumsal kablosuz ağlar (Enterprise WLAN) noktasında da müşterilere ileri seviye kablosuz ağ çözümleri sunmaktadır. Motorola kablosuz ağ ürün yelpazesi, yüzlerce kişinin bulunduğu kalabalık bölgelerde bile sağlıklı servis verebilen erişim noktalarını ve on binin üzerinde erişim noktasını tek bir elden yönetmenizi sağlayan kontrol cihazlarını içerir.

 

Motorola Zebra Ürünleri

 

large_motorola-zebra-3.jpg large_motorola-zebra-2.jpg large_motorola-zebra-1.jpg

 

Motorola RFS4000

large_Motorola RFS4000.jpg

RFS4000, kablosuz ağ yönetim cihazı (controller) grubundaki giriş seviyesi üründür. 144 AP’ye kadar yönetebilen RFS4000, üzerindeki WiNG yazılım altyapısı ile ileri seviye kontrol ve yönetim özellikleri sunar. Aynı zamanda cihaz üzerinde 5 adet Gigabit Ethernet portu ve 1 adet SFP Fiber çıkışı bulunmaktadır.

Kur & Unut

Zebra kablosuz ağ yönetim cihazları (controller’lar), ilk konfigürasyon yapıldıktan sonra tekrardan cihaz yapılandırması üzerinde vakit harcamanızı gerektirmeyecektir. Sistem, belirlediğiniz kriterler kapsamında ağa dahil edilen yeni AP’leri otomatik olarak keşfeder ve gerekli ayarları o cihazlara atar. Herhangi bir AP’nin arızalanması durumunda sistem gerekli uyarıları gönderir ve yeni AP’ye gerekli ayarları iletir – size yalnızca arızalı AP’yi çıkarıp, yenisini takmak kalır. Zebra kablosuz ağ altyapısı uçtan uca kendini yönetebilecek ve çalışmaya devam edebilecek şekilde tasarlanmıştır. 

Dağıtık Mimari / Uçtan Uca Çözüm

Zebra AP’ler, kablosuz ağ yönetim cihazının yeteneklerinin neredeyse tamamını uç noktada, yani AP’nin kendi üzerinde de barındırır. Ayrıca AP’lerin her biri herhangi bir aksilik durumunda kontrol cihazı bağlantısı kopsa dahi çalışabilmektedir. Dağıtık mimari ile kablosuz ağ trafiğinin tamamını merkezdeki kontrol cihazına getirmek zorunda kalmazsınız. Bağımsız mimari ve dağıtık yapı mantığı, yedekli çalışmaya gerek duymaksızın operasyonunuzda sürekliliği sağlar ve gereksiz bant genişliği kullanımının önüne geçer. Gerekirse, tünel modunda, yani tüm trafiği kontrol cihazına yönlendirerek de çalışabilirsiniz.

Smart RF

Motorola’nın genellikle mission critical (görev kritik) sektörler, yani sürekli ve kesintisiz çalışmanın öneminin kritik olduğu sektörleri hedef almasının getirdiği bir gereklilik olan Smart RF teknolojisi, özet olarak erişim noktalarının hem kendilerinin yarattığı, hem de ortamdaki diğer cihazların yarattığı kablosuz ağ trafiğini sürekli olarak takip ve kontrol etmesi esasına dayanır. AP’ler, ortamdaki tüm kablosuz ağ trafiği ile alakalı verileri merkezi yönetim cihazına iletir. Kontrol cihazı, elde ettiği bu verileri baz alarak AP’lerin güç çıkışı, frekans ve kanal ayarını sürekli aktif olarak değiştirir. Ortamdaki AP’lerden birisi herhangi bir sebepten devre dışı kaldığında onun da alanını kapsamak için diğer AP’lerin gücünü artırır. Ayrıca ortamda çakışma (enterferans) yaratan kaynakları da tespit edip, AP’lerin girişim olan kaynaklardan kaçınmasını sağlar.

 

Motorola NX45xx – NX65xx

large_Motorola NX45xx – NX65xx.jpg

NX4500/NX6500, kablosuz ağ yönetim cihazı (controller) grubundaki orta seviye ürünlerdir. NX4500 144 AP’ye kadar, NX65xx ise 256 AP’ye kadar yönetebilir. Sistem üzerindeki WiNG yazılım altyapısı ile ileri seviye kontrol ve yönetim özellikleri sunar.

Integrated Services Platform – Çok Amaçlı Kullanım

NX serisi kontrol cihazları, yalnızca kablosuz ağın yönetimi için değil, ufak ve orta boyutlu ofislerin ihtiyaçlarını görmek için farklı amaçlarla da kullanılabilirler. Cihaz üzerindeki ek genişleme slotları ile T1/E1 telefon modülü, PSTN modülü veya WAN yedekleme modülü gibi genişlemeler yapılabilir. Ayrıca NX serisi üzerindeki sanal makina desteği sayesinde sisteme ek sanal makinalar kurarak farklı fonksiyonlar kazandırabilirsiniz.

Kur & Unut

Dağıtık Mimari / Uçtan Uca Çözüm

Smart RF

 

 

Motorola NX7500

Motorola NX7500.jpg

NX7500, kablosuz ağ yönetim cihazı (controller) grubundaki üst seviye bir kontrol cihazıdır. NX7500 tek cihazda 2048 erişim noktasına kadar yönetebilir. Sistem üzerindeki WiNG yazılım altyapısı ile ileri seviye kontrol ve yönetim özellikleri sunar.

Integrated Services Platform – Çok Amaçlı Kullanım

NX serisi kontrol cihazları, yalnızca kablosuz ağın yönetimi için değil, ufak ve orta boyutlu ofislerin ihtiyaçlarını görmek için farklı amaçlarla da kullanılabilirler. NX serisi üzerindeki sanal makina desteği sayesinde sisteme ek sanal makinalar kurarak altyapınıza farklı fonksiyonlar kazandırabilirsiniz.

Kur & Unut

Dağıtık Mimari / Uçtan Uca Çözüm

Smart RF

 

Motorola NX9500

Motorola NX9500.jpg

NX9500, kablosuz ağ yönetim cihazı (controller) grubundaki en üst seviye kontrol cihazıdır. NX9500 tek cihazda 10240 erişim noktasına kadar yönetebilir. Sistem üzerindeki WiNG yazılım altyapısı ile ileri seviye kontrol ve yönetim özellikleri sunar. NX9500, üzerindeki 6 çekirdekli iki adet Intel Xeon işlemci, 36 GB ECC DDR3 RAM ve SAS diskler sayesinde kurumsal düzeyde performans sağlar.

Integrated Services Platform – Çok Amaçlı Kullanım

Kur & Unut

Dağıtık Mimari / Uçtan Uca Çözüm

Smart RF

 

Fiyat, fiyatı, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

 

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.