ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

Kaspersky Antivirüs

KASPERSKY ANTIVIRUS YAZILIMI

kaspersky.png

Kaspersky dünyanın en hızlı büyüyen siber güvenlik şirketlerinden biri ve en büyük özel siber güvenlik şirketidir. İngiltere'de tescilli holding şirketi ve 31 ülkede 34 ofisiyle dünya genelinde 200 ülkede ve bölgede faaliyette bulunuyor. 3000'in üzerinde son derece kalifiye uzman Kaspersky Lab için çalışıyor.

Kaspersky, global bir vizyonla uluslararası pazarlara odaklanan global bir kuruluş. Yıllık kazancı 700 milyon $  (2014'te 711 milyon $ denetlenmemiş gelir) aşmış bulunmaktadır.

Bağımsızlığı çok daha hızlı hareket etmelerine olanak tanıyor; farklı düşün ve daha hızlı hareke et. Her zaman yenilikçi, verimli, kullanışlı ve erişilebilir bir koruma sunuyor. Kendimilerini ve 400 milyon kullanıcılarını ve 270.000 kurumsal müşterisinin her birini potansiyel tehditlerden bir adım ileride tutan dünyanın en iyisi güvenlikleriyle gurur duyuyorlar.

 

Ev Kullanıcıları için

Kaspersky Total Security – çoklu cihaz

Kaspersky Total Security – çoklu cihaz, bilgisayarlar, tabletler ve telefonlarda en üstün güvenliğimizi sağlar. Güçlü koruma teknolojileri, gizliliğinizi, paranızı, kimliğinizi, fotoğraflarınızı ve ailenizi en yeni virüslere, İnternet tehditlerine ve daha fazlasına karşı korumanıza yardımcı olur ve aynı zamanda kullanımı kolaydır. PC'lerinizin, Mac bilgisayarlarınızın, Android telefon ve tabletlerinizin herhangi bir kombinasyonunu güvenceye almak için sadece lisanslı tek bir ürüne ihtiyaç duyarsınız. 

Kaspersky Internet Security - çoklu cihaz 2016

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016, PC'ler, Mac bilgisayarlar, Android telefonlar ve tabletler için premium koruma sunar. Gizliliğinizi, paranızı, kimliğinizi, çocuklarınızı ve daha fazlasını virüsler, İnternet tehlikeleri ve diğer tehditlerden korumanıza yardımcı olan, kullanımı kolay güvenlik çözümüdür. Çeşitli masaüstü, dizüstü bilgisayarları, tabletleri ve telefonları korumak için yalnızca tek lisanslı bir ürün satın almanız gerekir.

Kaspersky Anti-Virus 2016

Kaspersky Anti-Virus 2016, tüm kötü amaçlı yazılım türlerine karşı temel koruma sağlar. PC korumanızın omurgası olarak, sizi virüsler, casus yazılımlar, solucanlar ve daha fazlasına karşı korur. Sizi yavaşlatmadan en yeni tehditlere karşı koruyan, ödüllü teknolojilere sahip, kullanımı kolay güvenlik çözümüdür. 

Kaspersky Internet Security for Android

Kaspersky Internet Security for Android, size günümüzün mobil kötü amaçlı yazılımları ve İnternet tehditlerine karşı savaşmak, gizliliğinizi ve kişisel verilerinizi korumak için geniş yelpazede araçlar sunar. Çözümümüzün ücretsiz sürümü bile cihazınızı en yaygın siber tehditlere karşı korurken premium sürüm birkaç koruma katmanı daha ekler. 

Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager parolalarınızı, adreslerinizi ve banka kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde depolar ve PC, Mac, Android telefon ve tablet, iPhone ve iPad cihazlarınız genelinde senkronize eder. Favori web sitelerinizi yeniden ziyaret ettiğinizde ilgili, farklı parolalara erişmek için yalnızca tek ana parolayı hatırlamanız gerekir. Web formlarını da otomatik olarak doldurmanıza yardımcı olur. Ayrıca parola oluşturma aracı özelliğimizle otomatik olarak güçlü parolalar oluşturabilirsiniz

 

1-50 çalışanı olan küçük işletmeler için

Kaspersky Small Office Security 4

İşletmeniz için daha kolay güvenlik

  • Dizüstü, masaüstü bilgisayarlar ve sunucuları kötü amaçlı yazılımlara karşı korur
  • Kimlik avı ve İnternet risklerine karşı işletmelerin güvenliğini sağlar
  • Hırsızlığa karşı koruma ve daha fazlasıyla Android cihazlarını korur
  • Çevrimiçi bankacılık ve ödemeler için ekstra güvenlik sağlar
  • Şirket ve müşteri bilgilerinin sızmasını önler
  • Uzaktan yönetim dahil olmak üzere güvenliği basitleştirir

Kaspersky Endpoint Security for Business

Zorlu ihtiyaçlar için güçlü güvenlik

Sektörün önde gelen güvenlik uzmanları tarafından tasarlanan ve geliştirilen, bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş çözümlere karşı çok katmanlı güçlü koruma. Dünya çapında tanınan tehdit istihbaratı tarafından desteklenen Kaspersky Endpoint Security for Business, benzersiz BT güvenliği ve kontrol sağlar.

endpoint security_kaspersky_1.png

 

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS — CORE

endpoint security_core_kaspersky_1.png

Kaspersky Lab güvenlik platformunun temelini oluşturan, sınıfının en iyisi kötü amaçlı yazılımdan koruma Kaspersky Lab'ın çok katmanlı koruma teknolojileri, güvenlik konusunda tutkulu kişiler tarafından şirket bünyesinde geliştirilmiştir. Bağımsız testler tarafından da onaylanan sonuç, kuruluşunuz için en iyi korumayı sağlayan, sektörün en güçlü ve etkili güvenlik çözümü.

Bilinen, Bilinmeyen ve Gelişmiş Tehditlere Karşı Koruma — benzersiz, gelişmiş teknolojiler, mevcut ve büyümekte olan tehditleri algılar ve ortadan kaldırır.

Otomatik Güvenlik Açıklarını Önleme — proaktif şekilde bilinmeyen ve gelişmiş tehditleri hedef alır.

Bulut Destekli Koruma — Dünya çapındaki Kaspersky Security Network'ten gelen gerçek zamanlı bilgileri kullanır.

Sistem İzleyici — Sistemin etkilenmesi durumunda benzersiz dosya geri yükleme işlevi sunar.

Ana Bilgisayar Tabanlı İzinsiz Giriş Önleme Sistemi (HIPS) ve Kişisel Güvenlik Duvarı — Ağ etkinliğini kısıtlayan uygulama düzeyinde Kişisel Güvenlik Duvarı destekli HIPS, etkinlikleri uygulamanın güvenilirlik düzeyine bağlı olarak kısıtlar.

 

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS — SELECT

endpoint security_select_kaspersky_1.png

Mobil cihaz ve veri güvenliği için güçlü, granüler uç nokta kontrolleri, proaktif güvenlik ve yönetimle birleştirilir

Kaspersky'nin benzersiz iç laboratuvarının desteklediği dinamik beyaz liste dahil olmak üzere uygulama, web ve cihaz kontrolleri, derin uç nokta güvenliği anlayışına yeni bir boyut kazandırır. Kurumlara ve çalışanlara ait (BYOD) mobil cihazlar korunur ve korunan tüm uç noktaların dahil olduğu platformlar Kaspersky Security Center konsolundan yönetilecek şekilde birleştirilir. Dosya sunucusu koruması virüsün depolanmış veriler aracılığıyla güvenli uç noktaya yayılamayacağını garanti eder.

UÇ NOKTA KONTROLLERİ

Dinamik Beyaz Liste ile Uygulama Kontrolü— Kaspersky Security Network tarafından sağlanan gerçek zamanlı dosya itibar değerlerini kullanarak, BT yöneticilerinin uygulamalara izin vermelerine, bunları engellemelerine veya düzenlemelerine olanak sağlar. Bu çözüm ayrıca "Varsayılan Olarak Reddet" beyaz liste senaryosunun canlı olarak veya test ortamında uygulanmasına da imkan tanır. Uygulama Ayrıcalık Kontrolü ve Güvenlik Açığı Taraması, uygulamaları izler ve şüpheli davranan uygulamaları kısıtlar.

Web Kontrolü — gezinme ilkelerinin önceden belirlenen veya özelleştirilebilen kategoriler etrafında oluşturulabilmesi, kapsamlı gözetim ve yönetim etkinliği sağlar.

Cihaz Kontrolü — çıkarılabilir depolama cihazları ve diğer çevre cihazlarının bağlantı durumunu kontrol eden granüler veri ilkeleri, birden fazla cihazın eşzamanlı dağıtımına yönelik maskeler kullanılarak ayarlanabilir, planlanabilir ve uygulanabilir

DOSYA SUNUCUSU GÜVENLİĞİ

Kaspersky Security Center ile uç nokta güvenliğiyle birlikte yönetilir.

MOBİL GÜVENLİK

Mobil Cihazlar için Güçlü Güvenlik — çok katmanlı gerçek zamanlı mobil uç nokta koruması sağlamak için gelişmiş, proaktif ve bulut destekli teknolojiler bir arada kullanılır.

Web koruması, anti-spam ve kimlik avı koruması bileşenleri cihaz güvenliğine katkıda bulunur.

Uzaktan Hırsızlığa Karşı Koruma — Kilitleme, Silme, Konum Belirleme, SIM İzleme, Alarm, Gizli Fotoğraf Çekme ve Tam veya Seçmeli Silme özelliklerinin tümü, mobil cihazın kaybolması veya çalınması durumunda kurumsal verilere izinsiz erişimi önler. Yönetici ve son kullanıcı tarafından etkinleştirmenin yanı sıra Google Cloud Management desteği, gerektiğinde hızlı aktivasyon sağlar.

Mobil Uygulama Yönetimi (MAM) — Kullanıcının sadece beyaz listede yer alan uygulamaları çalıştırmasını sağlayarak, istenmeyen veya bilinmeyen yazılımların dağıtılmasını önler. "Uygulama Paketleme" çalışanlara ait cihazlarda kurumsal verileri kişisel verilerden ayırır. Ek şifreleme veya "Seçmeli Silme" özellikleri uzaktan uygulanabilir.

Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) — Microsoft® Exchange ActiveSync ve iOS MDM cihazlar için OTA (Kablosuz) ilke dağıtımı sağlayan birleşik arabirim. Android™ tabanlı cihazlar için Samsung KNOX desteklenir.

Self Servis Portal — çalışana ait onaylı cihazların ağa otomatik kaydedilmesini sağlar. Bu işlem sırasında tüm gerekli sertifikalar ve anahtarlar otomatik olarak yüklenir. Hırsızlığa karşı koruma özelliklerinin acil durumlarda kullanıcı/cihaz sahibi tarafından etkinleştirilebilmesi BT yönetimi iş yükünü azaltır.

Kaspersky Endpoint Security for Business — SELECT çözümü CORE katmanının tüm bileşenlerini içerir

 

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS — ADVANCED

endpoint security_advanced_kaspersky_1.png

Sistem yönetim araçları BT verimliliği ve güvenliği optimize ederken, entegre şifreleme hassas verileri korur.

Otomatik yama yönetimi ve İşletim Sistemi görüntüsü yönetimi, uzaktan yazılım dağıtımı ve SIEM entegrasyonu özelliklerinin tümü yönetimin sadeleştirilmesine katkıda bulunurken, donanım ve yazılım envanterleri ve lisans yönetimi görünürlük ve kontrol sağlar. Entegre şifreleme teknolojisi çözüme güçlü bir veri koruma katmanı ekler

SİSTEM YÖNETİMİ

Güvenlik Açığı ve Yama Yönetimi — yamaların ve güncellemelerin hızlı ve otomatik dağıtımı ile birleştirilmiş otomatik işletim sistemi ve uygulama güvenlik açığı algılama ve öncelik belirleme.

İşletim Sistemi Dağıtımı— İşletim Sistemi "sanal kopya" görüntülerini UEFI desteği sunan merkezi bir konumdan kolayca üretme, depolama ve dağıtma.

Yazılım Dağıtımı ve Sorun Giderme — uzaktan yazılım dağıtımının yanı sıra uygulama ve İşletim Sistemi güncellemeleri, LAN Uyanması desteğiyle talebe göre veya planlı olarak gerçekleştirilir. Zaman tasarrufu sağlayan uzaktan sorun giderme ve verimli yazılım dağıtımı Multicast teknolojisiyle desteklenir.

Donanım ve Yazılım Envanterleri ve Lisans Yönetimi— tanımlama, görünürlük ve kontrolle (engelleme dahil) birlikte sunulan lisans kullanımı yönetimi, ortamda dağıtılan tüm yazılım ve çıkarılabilen cihazları içerecek şekilde donanımlara yönelik bilgi sağlar. Yazılım ve donanım lisans yönetimi, konuk cihaz algılama, öncelik kontrolleri ve erişim sağlama özellikleri kullanılabilir.

SIEM Entegrasyonu — IBM® QRadar ve HP ArcSight SIEM sistemlerine yönelik destek.

Rol Tabanlı Erişim Kontrolü (RBAC) — Karmaşık ağlardaki yönetim sorumlulukları, atanan roller ve haklara göre özelleştirilen konsol görünümleriyle atanabilir

ŞİFRELEME

Güçlü Veri Koruması — Uç noktalara Dosya/Klasör (FLE) ve Tam Disk (FDE) şifrelemesi uygulanabilir. "Taşınabilir mod" desteği, yönetim etki alanlarından ayrılan cihazlar için şifreleme yönetimi sağlar.

Esnek Kullanıcı Oturumu Açma — Daha fazla güvenlik için ön yükleme öncesi kimlik doğrulama (PBA), kullanıcı şeffaflığı sağlayan isteğe bağlı "tek oturum açma" özelliği sunar. 2 kademeli veya belirteç tabanlı kimlik doğrulama kullanılabilir.

Entegre İlke Oluşturma — Uygulama ve cihaz kontrolleriyle benzersiz şifreleme entegrasyonu, gelişmiş güvenlik sağlayan ve yönetimi kolaylaştıran bir katman ekler

Kaspersky Endpoint Security for Business — ADVANCED seçeneği, SELECT ve CORE katmanlarının tüm bileşenlerini içerir.

 

KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS

total_security_for_business_kaspersky.png

Tüm BT ortamları için kapsamlı güvenlik isteyen organizasyonlar Kaspersky Total Security for Business çözümünü seçebilirler.

Kaspersky Total Security for Business sektörde sunulan en eksiksiz koruma ve yönetme platformunu sağlar. Kaspersky Total Security for Business, ağınızın her katmanını korur ve cihaz - konum ayrımı yapmaksızın kullanıcılarınızın üretken olduğundan ve kötü amaçlı yazılım tehdidinden uzak olduğundan emin olmanızı sağlayacak güçlü yapılandırma araçları içerir.

POSTA SUNUCUSU GÜVENLİĞİ

Olağanüstü yakalama oranları ve minimum hatalı tespit için e-posta tabanlı kötü amaçlı yazılım tehditleri, kimlik avı saldırıları ve spam kullanan bulut tabanlı, gerçek zamanlı güncellemeler. IBM® Domino® için kötü amaçlı yazılımdan koruma dahildir. Microsoft Exchange için DLP işlevi ayrı olarak sunulur.

INTERNET AĞ GEÇİTLERİ İÇİN GÜVENLİK

HTTP(S)/FTP/SMTP ve POP3 trafiğindeki kötü amaçlı ve zarar verme olasılığı taşıyan programları otomatik olarak silerek kuruluş için güvenli internet erişimi sağlar

İŞ BİRLİĞİ GÜVENLİĞİ

SharePoint® sunucularını ve grupları tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Ayrı olarak sunulan SharePoint için DLP işlevi, gizli verileri belirleyen ve veri sızıntılarına karşı koruma sağlayan içerik ve dosya filtreleme olanakları sunar.

Kaspersky Endpoint Security for Business — SELECT çözümü CORE katmanının tüm bileşenlerini içerir.

 

51+ çalışanı olan işletmeler için

Neye İhtiyacınız Olduğunu Nerede İhtiyacınız Olduğunu Tespit Edin

Kaspersky Hedeflenen Güvenlik Çözümleri

Hedeflenen Güvenlik Çözümleri, Kaspersky Endpoint Security çözümlerini genişletmenizi ya da Kaspersky teknolojilerini ihtiyacınıza uygun bir şekilde bağımsız çözümler olarak kullanmanızı sağlayacak uygun maliyetli bir yol sunar.

endpoint security for business.png

 

1000+ çalışanı olan kurum ve kuruluşlar için

Kaspersky Security Solutions for Enterprise

kaspersky reasons.png

 

Fiyat, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

 

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.