ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

KASPERSKY Security for File Server

KASPERSKY Security for File Server

Windows, Novel NetWare ve Linux tabanlı sunucularınızı kötü amaçlı yazılımlara ve tehditlere karşı korur.

Özellikleri;

 • windows ve Linux desteği
 • Hiyerarşik Depolama Yönetim Sistemleri desteği (HSM)
 • VMware Readr sertifikası
 • NSS desteği
 • Kötü amaçlı program engelleme
 • Gerçek zamanlı updateler ve koruma
 • Virüs tespit ve temizleme. Öncesinden verileri yedekleme.
 • Zamanlanmış sistem taraması
 • Tek bir noktadan merkezi yönetim kurulum ve güncelleme Uyuglama durum bildirimi ve ağ güvenliği durumu hakkında geniş raporlama

Kaspersky Security for File Server içindeki uygulamalar:

Tüm Windows iş istasyonu güvenlik çözümleri aynı değildir. Bunun anlamı, en tehlikeli kötü amaçlı yazılım ve saldırıların, korunması gereken kurumsal BT ağlarına sızmasını önleyemeyen ürün sayısının giderek artmasıdır. 
Birinci sınıf güvenlik teknolojileri ile uç nokta kontrolleri ve şifreleme özelliklerini tek bir entegre çözüm halinde bir araya getiren Kaspersky Endpoint Security for Windows (iş istasyonları için) dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınızı korumak için daha fazlasını yapar. Tek bir merkezi yönetim konsolundan erişilen tüm işlevleri kullanarak dağıtım ve yönetim görevlerinde zamandan kazanabilirsiniz.

Günümüzün karmaşık kurumsal BT ağları için en yüksek seviyelerde koruma gerekir; aksi takdirde tek bir virüs ağdaki tüm düğümlere hızlıca yayılabilir. Dosya sunucuları, en yeni kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan ve en yoğun koşullarda ağ verimliliğine minimum seviyede etki ederek çalışmaya devam eden özel depolama antivirüs yazılımına ihtiyaç duyar.

Kaspersky Anti-Virus for Windows Servers Enterprise Edition, karmaşık ağları korumak için özel olarak geliştirilmiş ve en değerli iş kaynaklarınızın korunmasını sağlayan etkili Windows sunucu antivirüs çözümüdür.

Dosya sunucularının farklı platformlarda çalıştığı büyük kurumsal ağlar, antivirüs koruması söz konusu olduğunda bazı güçlükler ortaya çıkarabilir. Kaspersky Lab'in heterojen ağlar için sunduğu çözüm yelpazesinin bir parçası olan Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server, iş istasyonlarını ve dosya sunucularını koruyabilen Samba sunucu entegrasyonu ve diğer özelliklerle birlikte üstün koruma sağlar. VMware Ready onaylı Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server, entegre ve geleceğe dönük koruma için FreeBSD'nin güncel sürümlerini destekler.

Güvenlik yönetimi ve sistemlerin yönetim karmaşıklığını ortadan kaldıracak şekilde tasarlanan Kaspersky Security Center, fiziksel, sanal ve mobil cihazlarınız dahil olmak üzere tüm uç noktalarınızı yönetmenizi ve korumanızı kolaylaştıran tek bir birleşik yönetim konsolu sunar. Ayrıca, Web Konsolumuz sistemlerinizi ve güvenlik uygulamalarınızı Internet özellikli tüm cihazlardan yönetmenizi sağlar

   TAM ZAMANI...

   Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

   ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.