ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

Greentec Storage

GREENTEC SİBER GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

greentec.jpg

CYBERdisk™ ve WORMdisk™ Çözümleri,  verinin hasarlanmasına, değiştirilmesine ve silinmesine karşı yüksek performanslı koruma sağlar.  CYBERdisks™ önyükleme disklerindeki hassas sistem alanlarını korur, WORMdisks™ ise verilerinizi korur.  Onlar, kullanılan işletim sistemi veya erişim izinleri ne olursa olsun değiştirilemezler.  Veri koruması fiziksel donanım seviyesinde sağlanır. Böylece veri hasar görmez, değiştirilemez, silinemez veya yeniden formatlanamaz ve firmware re-flash yapılamaz.

Özel Güvenli WORMdisk™ Bulut Depolaması:  Video, Dijital ispat, kalıcı kayıtlar ve diğer veri güvenliği ihtiyaçları için herhangi bir cihazdan, herhangi bir yerden kolayca kullanılabilen, esnek, ölçeklenebilir ve hızlı konumlandırılabilir Web-tabanlı kalıcı veri koruması sağlar. Orjinal dijital verilerinizi, mahkemede dijital ispat olarak kullanmaya veya saklamaya ihtiyaç duyduğunuzda size teslim ediyoruz.  

"Sürekli Siber Savunma" ile verilerinizden emin olun ve güven kazanın 

CYBER & WORM Depolama Çözümleri ™,  güvenlik duvarları ihlal edildiğinde, ya da virüs saldırısı olduğunda, ya da hoşnutsuz çalışanların kasıtlı hataları veya olası çalışan hataları verilerinizi  değiştirmeye veya silmeye kalktığında,  son savunma hattı olarak koruma sağlar.

Mevcut ortamınıza kolayca dahil edebileceğiniz  WORMdisk ™ & CYBERdisk ™  Siber Güvenlik Sistemleri WORM (Write Once Read Many)  veri değişikliği veya veri silinmesini  bireysel disk donanım seviyesinde engeller.   CYBER & WORM Depolama Çözümleri, hem  hassas işletim sistemi önyükleme diskini koruyarak, hem de  hasar veya silinmeye karşı veri dosyalarınızı koruyarak güçlü bir siber-savunma sağlar.  Değerli verilerin silinmesini, değiştirilmesini, yeniden formatlanması, reflash yapılmasını veya dinlenmesini engeller. Böylece, virüsler veya siber saldırılar veri dosyalarını, MBR (Master Boot Records), disk bölümlerini veya firmware değiştiremez.

  • Yaşayan Veri –  her hangi bir zamanda verileriniz sizin bilginiz dışında veya siz izin vermeden hasar görebilir, değiştirilebilir veya silinebilir.  CYBERdisks™ & WORMdisks™   ile veri bütünlüğünü sağlamak ve siber teröristlere karşı  savunmada son koruma hattı sağlamış olursunuz.  Verilerinizi silmek, değiştirmek, yazmak, yeniden formatlamak istediklerinde,  bu girişimleri iptal eder ve verileriniz hayatta kalır. WORMdisks™  ile, fidye atakları  ile veriler şifrelenmez olduğu gibi güvenli kalır. 
  • Yaşayan Sistemler –  (Sony saldırısında olduğu gibi) virüsler MBR (Master Boot Records) kayıtlarını yok ederek sisteminizi unbootable olmasına neden olabilir. CYBERdisks™ ile birlikte, siber saldırılar olduğunda kayıtlarınızın üzerine yazılamaz bu da sisteminizi koruyarak güvenli olmasını sağlar. CYBERdisksfirmware reflash edilemez, böylece son olarak çıkan "Equation Group” virüsünün disk sürücülerine kendini kopyalamasına veya gömmesine izin vermez.  
  • Savunulabilir Kanıt –    Önerilen Greentec çözümü ile veri herkes tarafından değiştirilemez, bu da dijital kanıt için gözetim zincirini kolaylaştırır.  Bu bilgileri mahkemede orijinal değiştirilmemiş kanıt olarak sunabilirsiniz.
  • Kalıcı Kayıtlar –    Katalog Yönetim Çözümleri ile hızlı arama yapın ve arşiv verilerini yönetin.  Uzun dönemli koruma ve hızlı çevrimiçi erişim sağlar. Optik Diskleri aşamalı olarak mükemmel bir şekilde değiştirin.

 

CatMan-WORMdisk-Workflow-09-18-2014.jpg

 

 

GREENTEC WORM Disk nedir?

Greentec-USA, Inc  Greentec )   sunucular, depolama, video ve güvenli doküman depolama için veri merkezlerinin optimizasyonu ve modüler gelişimi konusunda öncüdür. Greentec’in  benzersiz  ve güvenli WORMdisk’leri (Bir kez Yazın Birçok kez Okuyun) ile yetkisiz veri değiştirme, silme veya yeniden biçimlendirmeye karşı  donanımsal düzeyde veri koruması sağlarsınız.   WORMdisk  koruma diskin içinde sağlanır, kesinlikle işletim sistemi, yazılım veya cihaz çözüm değildir.  Bu nedenle, kimse asla verileri değiştiremez.

Greentec kadrosunun birçok ticari ve kamu projelerinde veri ve sistem güvenliği, mimari, uygulama konularında 30 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır.

Greentec’in gelişmiş patentli ve patent almayı bekleyen teknolojileri sayesinde, sistemlerinizi ve verilerinizi siber saldırılara karşı korur. WORM diskler ve modüler yeniden yapılandırılabilir, yüksek performanslı veri merkezleri, mobil işlemci ve depolama blokları için benzeri yenilikçi çözümler üretirken önemli ölçüde maliyet, boyut, ağırlık ve güç tüketimini azaltır.

 

WORM : Write Once Read Many

Sunucular, depolama, video ve güvenli doküman depolama için veri merkezlerinin optimizasyonu ve modüler gelişimi konusunda öncüdür. Greentec’in  benzersiz  ve güvenli WORMdisk’leri (Bir kez Yazın Birçok kez Okuyun) ile yetkisiz veri değiştirme, silme veya yeniden biçimlendirmeye karşı  donanımsal düzeyde veri koruması sağlarsınız.   WORMdisk  koruma diskin içinde sağlanır, kesinlikle işletim sistemi, yazılım veya cihaz çözüm değildir.  Bu nedenle, kimse asla verileri değiştiremez.

GreenTec’in  Write Once Read Many (WORM) hard disk sürücüleri verilerinizi siber ataklardan ve kaza ile değişme ve silinmesine karşı korur. WORMdisk™  teknolojisi hassas ve yüksek güvenlik gerektiren Devlet projeleri için geliştirildi.

WORMdiskler Windows, Linux, OS X, VMware, Red Hat ve diğer işletim sistemleri ile çalışmaktadır. Standard SATA, eSATA, USB arayüzleri  WORMdisklerin kolayca yönetilip IT birimlerinize entegre olmasını  sağlar.

 

WORM disk hakkında wikipedia ne diyor?

2013 yılında, Greentec-USA, Inc. 3 TB ve daha büyük kapasitelerde WORM sabit disk sürücüleri geliştirdi. Yazımının önlenmesi fiziksel disk düzeyinde yapılır ve ekli bilgisayar tarafından değiştirilemez veya geçersiz kılınamaz.

yazının devamı:

https://en.wikipedia.org/wiki/Write_once_read_many

 

Enterprise Backup Çözümleri

Greentec WORMdisks™ aşağıdaki çözümlerle  başarı ile test edilmiştir.

  • Symantec  Backup Exec
  • IBM  Tivoli Storage Manager
  • EMC  Networker
  • NovaStor  Backup Server
  • CloudBerry Cloud Storage

 

Fiyat, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.