ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

Dell Sonicwall

Dell SonicWALL ® 
UTM / Firewall yetenekleri ile iş devamlılığınız için daha çok güvenlik ve kontrol sağlar. 20 yıla yakın bir tecrübe ile hazırlanmış, dünyanın ilk endüstriyel Multicore UTM cihazları en üst seviyede koruma ve kolay kullanıcı kontrolü yetenekleri ile iş devamlılığınızı arttırır.

delson.png

Performans ve Güvenlik
SonicWALL ağ güvenliği, güvenli uzaktan erişim, web ve e-posta güvenliği, istenmeyen e-postalara karşı koruma, yedekleme ve kurtarma için yüksek performanslı güvenlik çözümleri yelpazesiyle mükemmel bir şekilde tümleştirilmiş dinamik olarak akıllı hizmetler, yazılımlar ve donanımlar tasarlar. Pazar lideri Unified Threat Management (Birleşmiş Tehdit Yönetimi) teknolojimiz ataklara karşı koruma, farklı boyutlardaki şirketlere birinci sınıf virüslere karşı koruma, istenmeyen e-postalara karşı koruma ve kullanıcı kontrolü seçenekleri sunmaktadır. SonicWALL’un küresel stratejik ortak, bayi ve distribütörler ağında bilgi teknolojisi alanında faliyet gösteren en tanınmış firmalar yer almaktadır. SonicWALL’un zengin güvenlik çözümleri portföyü, milyonlarca müşterimize sadece networklerini değil, detaylı olarak şirketlerini korumaları için gerekli kapsamlı koruma seçeneklerini sunmaktadır.

Ödüllü Liderlik
1991 yılında kurulan ve önemli endüstri analistlerinin övgülerini kazanan SonicWALL, Inc. ( NASDAQ : SNWL ), 1999 yılında halka arz olmuştur. 1997 yılında pazarda bir ilk olarak DPI, content filter, wireless entegre UTM/Firewall cihazını üretmiştir. Sürekli yenilikçi yaklaşımı ile ilk 3G UTM cihazını ve yakın zamanda dünyanın ilk endüstriyel Multicore UTM cihazını üreten SonicWALL küçük, orta ölçekli ve kurumsal şirketlere yönelik güvenlik çözümlerinde liderdir. SonicWALL Visionaries Quadrant of Gartner, Inc.’nin 2007 SSL VPN Magic Quadrant’ında yer almaktadır ve Gartner tarafından 2008 yılında 20-500 -1000 kullanıcı segmentine karşılık gelen SMB segmentinde en üst seviyede güçlü pozisyonda gösterilmiştir. Ödüller ve rekabet analizleri arasında InfoWorld tarafından verilen Yılın Teknolojisi Ödülü, CMP Xchange tarafından verilen Güvenlik Alanında Teknik Yenilik Ödülü ve sadece son 12 ay içerisinde katıldığı 20’nin üzerinde testte en iyi ürün ödülü ve 5 yıldızlı incelemeler yer almaktadır. 15,000’in üzerinde kanal ortağı ve dünyanın her yerinde bir milyonun üzerinde satış performansı ile SonicWALL, VAR Şirketleri Yıllık Rapor Kartı’nda dört yıl üst üste güvenlik cihazı kategorisinde yer alarak büyük bir onur kazanmıştır.

SonicWALL çözümleri yüksek performanslı şirket networklerinden risk, maliyet ve karmaşayı uzaklaştıracak şekilde tasarlanmış dinamik olarak akıllı hizmetler, yazılımlar ve donanımları bir araya getirir. Yaklaşık 20 seneden beri, SonicWALL çözümleri ve servisleri milyonlarca kurumsal kullanıcıya, performans ve kapsamlı korumayla elde edilen rekabet üstünlüğünü sunar. SonicWALL çözümleri devlet, sağlık ve perakende satış noktaları da dahil olmak üzere, dünyanın farklı yerlerindeki her ölçekteki ortamlarda başarıyla uygulanmaktadır.

Dell Sonicwall Ürünleri

Firewall / UTM Donanımları

CDP Veri Yedekleme

SSL VPN (Uzaktan Erişim)

  • SRA Serisi
  • Aventail E Class Serisi

E-mail Security (E-posta Güvenliği)

  • Yazılım
  • Donanım

Yönetim ve Raporlama

  • Viewpoint
  • GSM Software
  • UMA 5000

WXA WAN Accelerator

 

 

SUPERMASSIVE E10000

SuperMassive E10000 Serisi yeni nesil firewall platformu veri bankaları, üniversiteler, kamu,
iş istasyonları, sunucu çiftlikleri gibi geniş ve büyük altyapılar için stabil, süreklilik sağlayan, veri güvenliği ve multi gigabit veri hızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. SonicWALL patentli RF-DPI teknolojosi barındırır.

CDP VERI YEDEKLEME

Veri yedekleme çözümleri, en çok ihtiyaç duyulduğu anda geri yükleme becerisi oranında güvenilirdir. SonicWALL güvenli ve hızlı kurtarma garantisi sunar. Otomatik ve saydam yedekleme,Şubeler arası yedekleme, Kullanıcı tabanlı geri yükleme, Açık dosya yedekleme ve kurtarma özelliklerini barındırır.

NSA E-CLASS

NSA E-Class serisi yeni nesil firewall cihazı, isteğe bağlı uygulama zekası ve kontrolü ile gerçek zamanlı görüntüleme ve koruma sağlar. Birinci sınıf kurumsal müşteriler, ağlar, üniversiteler, kamu kurumları için yüksek beklenti ihtiyacını karşılayacak yüksek hızlı ağ ve veri güvenliği sağlamaktadır.

TZ APPLICATION FIREWALL

Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi (UTM), Uygulama Zekası ve Denetimi, SSL VPN uzaktan erişim özelliklerini bütünleştirerek üstün koruma ve denetim sağlar. TZ Serisi business-class performansı, gelişmiş ağ özellikleri ile masaüstü cihazlarını kurmak, işletmek ve yönetmek için kolay bir konfigürasyon esnekliği sağlar.

 

 

 

Fiyat, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

 

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.