ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

Quorum

logo -sm.png

Eşsiz Bir Ürünle Tanışın

Ölçeklenebilir bir donanım, sanal makina veya bulut hizmeti (DRaaS) olarak alabileceğiniz onQ, tüm iş gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırılabilir.

Esnek onQ mimarisi çoklu kullanımlar için basit kurulum ve yapılandırma imkanı sunar:
onQ Lokal: Fiziksel donanım veya sanal makine üzerine kurulan yazılım yükek iş sürekliliği ve istediğiniz zamana tek tıkla kurtarma sağlar.
onQ Uzak ofis: ikinci onQ donanımı uzak ofislerinizden birine konumlandırılarak uzak felekat kurtarma donanımı olarak yapılandırılır. Sıkıştırılmış, şifrelenmiş veriler, kullanıcı tarafından yapılandırılan aralıklarla yerel onQ cihazından gönderilir. Site çapında bir arıza olması durumunda, korunan sunucularınızın kopyaları işinizi devam ettirmek için uzaktan yönetilebilir.
• onQ Bulut
: hem güvenlik hem de tasarruf etmek isteyen firmaların tercih ettiği yöntem ise hizmet olarak felaket kurtarma (DRaaS) çözümüdür, onQ lokal donanımı şifrelenmiş şekilde verileri Quorum buluta gönderecek şekilde yapılandırılır, böylece ikinci bir onQ donanımı almadan Quorum bulut hizmetiyle hem tasarruf etmiş hem de felaket kurtarma projesini gerçekleştirmiş olur. Quorum bulutu, Quorum’un sahip olduğu ve işlettiği bir felaket kurtarma merkezidir; Bilgilerinizin size özel, güvenli ve şifreli korunan bir yapıdadır.

201410_QUORUM_ONFLEX1.jpg

Quorum Çözümleri

Quorum Çözümlerini Quorum Türkiye  sayfasında inceleyebilirsiniz...

İŞ SÜREKLİLİĞİ (HİGH AVAİLABİLİTY)

FELAKET KURTARMA (DİSASTER RECOVERY)

FİDYE YAZILIMLARDAN KURTULMAK (RANSOMWARE MİTİGATİON)

HİZMET OLARAK FELAKET KURTARMA (DRAAS)

 

Quorum Ürünleri

 

high-availability-2.jpg

 

 

Quorum OnQ VApp Ücretsiz Sürümü.jpg

 

Fiyat, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.