ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

WORMDISK™ Catalog Manager (CatMan™)

WORMDISK™ Catalog Manager (CatMan™)

 

Greentec Enterprise WORMdisks

WORMdisk™ Enterprise Catalog Manager (CatMan™), dünyanın herhangi bir yerinden tablet PC veya telefonunuzun internet tarayıcısı üzerinden binlerce WORMdisks™ ten oluşan iş akışlarını yönetir. 

Mobile-Platforms.jpg

CatMan™ tüm lokal ve uzak WORM Depolama Sunucuları ile iletişim kurar ve her bir WORMdisk'in durumunu, yerini, dağılımını bilir,  coğrafi konumları ile birlikte aktif mi, kapalı mı, çıkartılmış mı ya da depoda mı gösterir. 

CatMan™  WORMdisk™ kullanıcı, WSS Operator, Yönetici ve Tesis Güvenlik görevlisinin rollerini  yürütmelerini sağlar. Kullanıcılar, WORMdisks™  ile ilgili değişik taleplerde bulunabilir, kendilerine ait, izinli oldukları disklerden çıkartılmış, takılmış, taşınmış, veya gelişim için yeni satın alınması olabilir.  Kullanıcılar, Operatörler, Yöneticiler ve Tesis Güvenlik Görevlisi durum güncellemesi ve yapılacak işle ilgili  eposta veya SMS mesajı alır. 

CatMan-WORMdisk-Workflow-09-18-2014.jpg

 

CatMan™ örnek Sürücü Liste Ekranı  - Yönetici izinleri ile kapanan  2 WSS'i gösteriyor (kırmızı ile işaretli):

CatMan-Drive-List-09-20-2014.jpg

CatMan™ WORM Storage Server (WSS) Liste Ekranı, Yönetici kapanan WSS'leri ve son ping iletişim zamanını gösteriyor.

CatMan-WSS-List-Screen-09-20-2014.jpg

 

 

WORM : Write Once Read Many

Sunucular, depolama, video ve güvenli doküman depolama için veri merkezlerinin optimizasyonu ve modüler gelişimi konusunda öncüdür. Greentec’in  benzersiz  ve güvenli WORMdisk’leri (Bir kez Yazın Birçok kez Okuyun) ile yetkisiz veri değiştirme, silme veya yeniden biçimlendirmeye karşı  donanımsal düzeyde veri koruması sağlarsınız.   WORMdisk  koruma diskin içinde sağlanır, kesinlikle işletim sistemi, yazılım veya cihaz çözüm değildir.  Bu nedenle, kimse asla verileri değiştiremez.

GreenTec’in  Write Once Read Many (WORM) hard disk sürücüleri verilerinizi siber ataklardan ve kaza ile değişme ve silinmesine karşı korur. WORMdisk™  teknolojisi hassas ve yüksek güvenlik gerektiren Devlet projeleri için geliştirildi.

WORMdiskler Windows, Linux, OS X, VMware, Red Hat ve diğer işletim sistemleri ile çalışmaktadır. Standard SATA, eSATA, USB arayüzleri  WORMdisklerin kolayca yönetilip IT birimlerinize entegre olmasını  sağlar.

 

WORM DİSK HAKKINDA WİKİPEDİA NE DİYOR?

2013 yılında, Greentec-USA, Inc. 3 TB ve daha büyük kapasitelerde WORM sabit disk sürücüleri geliştirdi. Yazımının önlenmesi fiziksel disk düzeyinde yapılır ve ekli bilgisayar tarafından değiştirilemez veya geçersiz kılınamaz.

yazının devamı:

https://en.wikipedia.org/wiki/Write_once_read_many

 

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.