ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

8MAN ACCESS RIGHTS MANAGEMENT

8MAN - ACCESS RIGHTS MANAGEMENT (Erişim Hakları Yönetimi)

8MAN.jpg

8MAN, Microsoft ve sanal sunucu ortamlarında şirketlerin  hassas verilerini yetkisiz erişimlere karşı koruyan, lider Erişim Hakları Yönetimi (ARM) çözümüdür.

Erişim Hakları Yönetimi Sisteminin Temel Fonksiyonları :

  • İzin Analizi (Permission Analysis) : Kuruluşunuzdaki kaynaklara erişim hakları durumuna kapsamlı bir bakış görüntüler.
  • Güvenlik İzleme (Security Monitoring): Active Directory ve dosya sunucularında güvenlikle ilgili harketleri izler.
  • Dokümantasyon ve Raporlama (Documentation & Reporting) : Logbook üzerinde herhangi bir erişim hakkı faaliyetini kayıt eder ve denetimler için raporlar oluşturur.
  • Rol ve İşlem Optimizasyonu (Role & Process Optimization) :  Erişim hakları yönetim sürecini kısaltır ve optimize eder.
  • Kullanıcı Yetkilendirme (User Provisioning) : Yeni kullanıcı hesapları oluşturma, hak sağlama ve hesap detaylarının düzenleme için kuralları belirler.

Profesyonel ağ güvenliği ve verimli bir kullanıcı yönetimi için standartları belirleyen, mevcut güvenlik ve uyumluluk düzenlemeleri toplantı ile gelişmiş işlevleri birleştiren bir yönetim yazılımıdır.

 

Modüller

Güvenlik İzleme (Security Monitoring)

Security_Monitoring_AD-FS-Logga.png

 

 

Rol ve İşlem Optimizasyonu (Role & Process Optimization)

process_optimisation.png

 

Entegrasyon

integration.png

 

Fiyat, Nereden alırım, nereden ucuza alırım, nereden indirimli alırım, indirimli fiyat, proje fiyatı, özel fiyat, kampanya, kampanyası, kampanyaları, uygun fiyat, iyi fiyat, en iyi fiyat, ekonomik, indirimli, uygun, ucuz, istiyorum, ihtiyacım var, satan bayiler, satan yerler, iş ortağı, iş ortakları, bayisi, bayii, uzmanı, distribütörü, Türkiye, Türkiye ofisi, projesi, teklifi, satışı, satın al, teklif al, satın al, demo, projelendirme, satış, teklif talebi, teklifi al, vitrin, ücretsiz bilgi al ...

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.