ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

8MATE FS LOGGA

8MATE FS LOGGA hangi problemi çözer?

Problem

Bir şirkette hiç bir şey dosya sunucusu kadar çok trafik erişimine sahip değildir.  Çalışanlar, sistem üzerinde  özel dosyalar ve erişim hakları da dahil olmak üzere bir sürü değişiklik yapabilir.  Bu durumda kapsamlı izleme sistemine sahip değilseniz,  izin süreçlerinde güvenlik riskleri ve tutarsızlıklar oluşabilir.

Güvenlik Riskleri

Geçici grup üyelikleri yetkilendirilmemiş çalışanların gizli dosyalara erişimini sağladığında güvenlik riskleri artar. Bazı çalışanlar tarafından görülmemesi gereken dosyalar görülebilir, silinebilir ve kopyalanabilir. Grup üyelikleri sonradan kaldırıldığında, bu açıktan kaynaklanan olaylar hiç farkedilmeyebilir. Bu durumda hiçbir şekilde kimin neyi kopyaladığını anlama şansınız olmaz.

Belirsiz İzin Süreçleri

Ancak mevcut süreç ve işlemler analiz edilirse, belirsiz süreç ve işlemler tanımlanıp, geliştirilebilir.  Üyelikleri kim veriyor ve şifreleri kim yeniliyor ? Nerede ve nasıl sorunlar çıkıyor?  Hataların analizi, bireysel grup yetkilendirme kavramının oluşturulmasını sağlar. 

 

Çözüm

8MAN, dosya sunuculardaki izin durumuyla ilgili tam bir netlik sağlar. 8MATE FS LOGGA, sistemdeki tüm değişiklik tarihine bu şeffaflığı taşır. Böylece, 8MAN dışında gerçekleştirilen faaliyetler de kaydedilir. Ayrıca, güvenlikle ilgili geçici izinler ve değişiklikler izlenen dizinler için anında görünür.

İzin değişiklikleri, ayarlanabilir raporlarla hemen tespit edilebilir.  Hassas verilere erişim ve değişiklikler (silme, kopyalama, taşıma ve yazma)  8Mate FS Logga tarafından kaydedilir.

  • Yöneticiler Dosya Sunucularındaki faaliyetleri tam bir resim olrarak görebilir. Bu da yetkilendirme işlemlerinin optimize edilmesine izin verir. 
  • Denetçiler de hassas verilerle ilgili güvenlik olaylarını ve ilgili oyuncuları tanımlayabilir. 
  • Bu çözüm yönetime tam bir kesinlik sunar. Bu izleme ile, 8MATE FS LOGGA, verilerin daha güvenli olmasına ve işlemlerin net bir şekilde takip edilebilmesine olanak sağlar.

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.