ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

8MATE FOR SHAREPOINT

8MATE FOR SHAREPOINT hangi problemi çözer?

Problem

Microsoft SharePoint ile izinlerin yönetimi ve analizi oldukça karmaşıktır. Microsoft kaynakları,  bireysel SharePoint kaynaklarının erişim yetkilerinin bütünsel görünümü için izin vermez. İzinlerin yönetimi zahmetli ve zaman alıcıdır. Bu konuda izin yapısında yapılan değişiklikler fark edilemez. 

SP1.jpg

 

Çözüm

8MATE for SharePoint,  tüm SharePoint kaynaklarını 8MAN ile entegre eder. Böylece tüm sharepoint ile ilgili izinlerin yönetimi ve analizini merkezi olarak 8MAN üzerinden yapabilirsiniz. 8MAN'in kendine özgü ekranları üzerinden kolayca sharepoint ile ilgili erişim haklarını değiştirebilir, analiz edip izleyebilirsiniz.

8MAN izinleri ağaç yapısında size gösterir. Böylece istenen sharepoint kaynağı üzerinde kimlerin yetkili olduğunu hızlıca görebilirsiniz. Karşılaştırmalı tarama raporunu kullanarak, kimin hangi konuda izin değişikliği yaptığını ve hangi hakları üzerinde aldığını görebilirsiniz. 8MAN arayüzü üzerinden sharepoint ile ilgili tüm izin atamalarını yapabilirsniz. Grup sihirbazı ile hak atama işlemini standartlaştırabilirsiniz.

SP2.jpg

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.