ALXBUY = Bilişim ve Teknoloji Satın Alma Platformu

 

ALXBUY.COM'da alıcılar alım güçlerini birleştirdikleri için avantajlı fiyatlardan faydalanıyor.  

     

8MATE AD LOGGA

8Mate Ad Logga hangi problemi çözer?

ADL1.jpgProblem

Çalışanlar, Active Directory değişiklikleri yapabilir. Bu durumda kapsamlı izleme sistemine sahip değilseniz,  değişiklik yapma süreçlerinde güvenlik riskleri ve tutarsızlıklar oluşabilir.
 
Güvenlik Riskleri 
Geçici grup üyelikleri yetkilendirilmemiş çalışanların gizli dosyalara erişimini sağladığında güvenlik riskleri artar. Grup üyelikleri sonradan kaldırıldığında, bu açıktan kaynaklanan olaylar hiç farkedilmeyebilir.

Belirsiz Süreçler
Ancak mevcut süreç ve işlemler analiz edilirse, belirsiz süreç ve işlemler tanımlanıp, geliştirilebilir.  Üyelikleri kim veriyor ve şifreleri kim yeniliyor ? Nerede ve nasıl sorunlar çıkıyor?  Hataların analizi, bireysel grup yetkilendirme kavramının oluşturulmasını sağlar. 

 

Çözüm

8MAN, Active Directory izin durumuyla ilgili netlik sağlar. 8Mate AD Logga, sistemdeki tüm değişiklik tarihine bu şeffaflığı taşır. Böylece, 8MAN dışında gerçekleştirilen faaliyetler de kaydedilir. Ayrıca, güvenlikle ilgili geçici grup üyelikleri ve kontrolsüz (izlenmeyen) verilen izinlerin sonuçları anında görünür.

Hesaplar, nesneler, gruplar ve nitekliklerden kaynaklanan faaliyetlerin kapsamlı tespiti,  ayarlanabilir raporlar tarafından etkinleştirilir. 

  • Yöneticiler AD faaliyetlerin tam bir resmini görebilir. Bu da eksik bulunan herhangi bir işlemin veya politikanın optimize edilmesine izin verir. 
  • Denetçiler de güvenlik olayları ve ilgili oyuncuları tanımlayabilir. Bu da yetkili kullanıcıların uygun eylemlerine izin verir.
  • Bu çözüm yönetime, herhangi bir sorunun yeniden ortaya çıkmayacağına güvence verir. Bu izleme ile, 8Mate AD Logga, iç güvenlik ve süreç geliştirmeleri için veri sağlar.

ADL2.jpg

TAM ZAMANI...

Projeniz varsa, teklif al linkine tıklayıp proje detaylarını paylaşın. Uzmanımızla birlikte sizin için doğru ürünleri belirleyin. Üreticiden özel fiyat alıp tasarruf edin !

ALXBUY.COM projesi "5th Core" tarafından geliştirilmiştir.